Czyszczenie separatorów

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne – Wektor Przedsiębiorstwo Wielobranżowe z Wrocławia zajmuje się konserwacją i czyszczeniem separatorów tłuszczu, a także osadników deszczowych i przemysłowych. Wszelkie zlecenia wykonywane są przez nas w sposób sprawny i profesjonalny, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych pojazdów ssąco-płuczących, zdolnych do zasysania nawet bardzo gęstych osadów.

Separatory mogą stwarzać problemy eksploatacyjne dotyczące wprowadzania tłuszczu w sieć kanalizacji. Wynika to z tego, że tłuszcze nie rozpuszczają się w wodzie, tylko tworzą zlepiające się ze sobą grudki, tworzące grube czopy lub warstwy tłuszczu. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o czystość urządzenia, dzięki czemu będzie ono działało efektywnie i przez długi czas.

Konieczna jest również świadomość tego, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, tego rodzaju instalacje muszą być czyszczone minimum raz w roku. Zazwyczaj czynność tę wykonuje się co 2-3 miesiące, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie najwyższej sprawności działania. Kiedy wszelkie prace zostaną przez nas wykonane, przekazujemy Klientom niezbędne dokumenty, które przedstawia się Sanepidowi lub Inspekcji Ochrony Środowiska w razie kontroli.

Koszty realizacji usługi ustalane są indywidualnie, z uwzględnieniem zakresu wykonywanych prac oraz wykorzystanych urządzeń. Naszą siłą jest rzetelność, sprawność i terminowość, co tworzy z nas pożądanego partnera. Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

Zapraszamy do współpracy.

tel.: 602 48 16 88