Czyszczenie kanalizacji

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Naszą specjalnością jest tanie, solidne i przede wszystkim skuteczne czyszczenie kanalizacji, które w wyniku niewłaściwego użytkowania zostają zanieczyszczone. Wszelkie ługi i zatory są wynikiem nagromadzenia się osadów, odpadów oraz innych elementów, takich jak korzenie drzew i krzewów czy spadające z nich liście. Może to powodować zmniejszenie wydajności systemu, a nawet całkowity brak możliwości wykorzystywania go w trakcie codziennych czynności. Właśnie dlatego niezwykle istotne jest to, aby zadbać o właściwą pielęgnację sieci sanitarnych w danym budynku, niezależnie czy jest to dom jednorodzinny, blok mieszkalny czy obiekt przemysłowy.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz pojazdy WUKO, jednocześnie posiłkując się naszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Pogotowie kanalizacyjne – Wektor Przedsiębiorstwo Wielobranżowe z Wrocławia to doskonały wybór, jeśli poszukują Państwo firmy, która zajmie się czyszczeniem i udrażnianiem rur oraz pozostałych elementów instalacji. W nagłych sytuacjach prosimy o kontakt pod naszym numerem alarmowym 501 518 249.

Do naszych podstawowych obowiązków należy:

  • czyszczenie kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej,
  • czyszczenie separatorów,
  • usuwanie awarii kanalizacyjnych,
  • obsługa przepompowni ścieków.

Tak kompleksowa oferta to propozycja dla Klientów poszukującej solidnego partnera, który przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu wysokociśnieniowego upora się z każdą nagłą awarią i każdym innym zleceniem. Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do współpracy.

tel.: 602 48 16 88