O firmie

Zachęcamy Państwa gorąco do współpracy z firmą Wektor Przedsiębiorstwo Wielobranżowe z Wrocławia. Naszą domeną jest czyszczenie separatorów i kanalizacji na terenie Dolnego Śląska.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny i wydajny sprzęt. Do naszej dyspozycji pozostają również specjalistyczne pojazdy typu WUKO. Zajmujemy się również realizacją wideo inspekcji kanalizacji, z możliwością kamerowania rur i kolektorów głównych o średnicach do nawet 1500 mm.

Działamy na rynku już od 1991 roku. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz wiedzę, która procentuje najwyższą jakością świadczonych przez nas usług. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym awariom oraz zrealizować nietypowe inwestycje. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, w którym największą wartością jest fachowość oraz pełna satysfakcja Klientów. Dlatego też do współpracy z nami zapraszamy osoby ceniące solidność, wysoką jakość i kulturę pracy, a także staranność i rozsądną cenę realizowanych usług. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy.

tel.: 602 48 16 88